30.06.2017

♡ Potwory spod Łóżka

* * *
   Będąc dzieckiem wszystko, co znajduje się w ciemności jest straszne, każdy cień to jakiś potwór, każde stuknięcie to śmiech wiedźmy, każdy cień gałązki na oknie to widmo, które chce cię porwać. Tylko rodzice są w stanie odgonić mrok potworów spod łóżka, tylko ciepło mamy powoduje, że szybki spanikowany oddech, gdy byłeś dzieckiem zwalniał i byłeś wstanie zasnąć. Jednak wielu z dorosłych powtarza, że potwory nie istnieją, że to twoja wyobraźnia, że wszystko, co dostrzegasz w mroku jest tylko fikcją, że są to wasze ubrania, gałęzie i cienie, które wyglądają strasznie... 
Co jednak się stanie, gdy okaże się to nieprawdą?

Zapraszam na mojego nowego bloga o tematyce snów:

3 komentarze:

 1. Hej.
  Męczę ocenę innego bloga, a Skoiastel nie ma aktualnie nikogo w kolejce i wyraziła chęć przygarnięcia Twojego bloga, co Ty na to?
  Odpowiedz u nas pod najnowszym postem.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, nie otrzymałyśmy jeszcze żadnej odpowiedzi :) czy jesteś jeszcze zainteresowana oceną bloga? Póki co zamrażam go w kolejce Elektrowni, ale – jak już pisała – chętnie przyjmę go pod swoje skrzydła. Jeżeli do końca tego miesiąca nie otrzymamy jakiejkolwiek odpowiedzi, w październiku pojawi się odmowa.
   Pozdrowienia!

   Usuń
  2. Cześć i czołem. Zgodnie z poprzednimi komentarzami na WS-ie pojawiła się odmowa oceny waszego bloga.
   https://wspolnymi-silami.blogspot.com/2017/10/podsumowanie-wrzesien-2017.html

   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń